Akşam Yemekleri

featured

Sevdiklerinizle keyifli bir akşam geçirmek için şömine başında bir akşam yemeğine ne dersiniz? Kendinizi evinizde hissedecek, doğanın tadını çıkaracak, hizmet kalitesi ve lezzetli mutfağı ile samimi bir mekan arıyorsanız 0216 432 30 82 den bize ulaşın ve detaylı bilgi alın.

Menümüz ve fiyatlarımız için tıklayın

Şehrin gürültüsünden uzak ama şehrin içinde yılların tecrübesi Leonardo Polonezköy, sizlere açık ve kapalı mekan seçenekleri ile sunuyor. Bu sayede yazları ayrı kışları ayrı güzel olan Leonardo Polonezköy, yüksek kapasitesi ile de birçok sayıda misafirinizi rahatlıkla ağırlayabileceğiniz fiziki şartlara sahiptir.

Çıtır çıtır yanan şöminesinin karşısında et, balık, tavuk seçenekleri ve nitelikli şarap menüsü ile sakin ve sıcak sohbetli vakit geçirebilirsiniz.

Şömine ve doğa sadece içinizi ısıtmakla kalmayacak, şefler tarafından özenle hazırlanan eşsiz tatlar da deneyebileceksiniz. Dünyanın en sevilen lezzetlerinden birçoğunu menüsünde bulabileceğiniz bu adreste sıcak ve soğuk nefis başlangıçlar, nefis ana yemekler ve her damak tadına uygun tatlılar sizi bekliyor…

 

Akşam Yemekleri

Yorumlar kapalı.