Düğün

featured

Leonardo Polonezköy, şehrin içinde doğa ile baş başa bir düğün için, İstanbul da yemyeşil kalmış bir mekan arayanlara kır düğünü yaparak hayallerini gerçekleştirmek isteyenler için mükemmel bir fırsat sunuyor. Polenezköy kır düğünü ile uçsuz bucaksız yeşil, temiz hava ve gökyüzünün en güzel maviliğinde geceyi karşılamak… Kendinizi doğanın ruhuna bırakarak, misafirlerinizle eğlencenin tadına varmak için: 0216 432 30 82 yararlanarak unutulmaz bir düğün organize edebilirsiniz. Yemyeşil yapraklar, uçsuz bucaksız uzanan yeşilin, mavinin en güzel tonları ve uygun fiyattan hizmet veren işletmeleriyle hayatınızın en özel anını, güzel bir şekilde geçirin.

En uygun fiyatlar ile, kaliteli hizmetin adresi Leonardo Polonezköy

Yemekli düğün, yemeksiz nikah organizasyonu, nikah sonrası kokteyl, nişan daveti, kına gecesi, doğum günü kutlamaları, özel gün buluşmaları, toplantılar, davetler… Her ihtiyaca uygun çözümler için Leonardo Polonezköy

Zengin menü ve özgün tatlar ile yılların deneyimli mutfak kadrosu ile sizi yormayacak, anlayışlı, güler yüzlü, tecrübeli hizmet ekibi sizleri bekliyor! Misafirlerinizin kolayca ulaşabileceği, otopark sorunu olmayan, hazırlık alanları bulunan Leonardo Polonezköy tüm detayları düşünüyor. Size sadece eğlenmek kalıyor.

Sizler de düğününüzü bu harika işletmelerin birin de yaptırabilir ve unutulmaz, büyüleyici bir düğünle dünya evine girebilirsiniz. Her şeyden önce sevdiğiniz insanla, sonsuza kadar birlikte yaşayacağınızın yemini, bu yüzden seçeceğiniz mekan oldukça önemli ilerde çocuklarınıza bunları göstereceksiniz. Bu yüzden en iyi anıları yakalamaya çalışın, doğal güzellik ise bu konuda sizlere yardımcı olacaktır.

Polenezköy Kır Düğünü Fiyatı

2023 Polonezköy Kır Düğünü fiyatı sizi yormasın istiyorsanız erkenden bizler ile 0216 432 30 80 numaralı telefonumuzdan iletişime geçin!

Düğün

Yorumlar kapalı.